Magický večer v Motorletu 11.10.2013

13. října 2013 v 12:32 | vladababka |  Magický klub Motorlet
V pátek 11.října 2013 proběhl v Magickém klubu Motorlet v Libni další z jejich pravidelných pátečních oblíbených mikrovečerů. Pod taktovkou jejího předsedy Josefa Vogla zakouzlilo pět členů Motorletu v tomto pořadí - profesionální kouzelník Pavel Langer, ing. Jaroslav Mallat, profesionální kouzelník MERILD-Pavel Maloš, profesionální kouzelník MARVIN - Jaroslav Randáček a profesionální kouzelník TOM GRYF. Celý mikrovečer bravurně moderoval "Malý velký muž - Dlouhán Franky" - Fanda Starý. Toto silné seskupení magiků předvedlo opravdu hodnotný program ve kterém, ale přesto musím vyzdvihnout výkon MERILDA, který svým "BECHERSPIELEM - hra s pohárky a míčky" - uchvátil všechny přítomné diváky. O technické zázemí se postarali Zdeňkové - Seemann a Mencl, vše natáčel dvorní kameraman Motorletu, kouzelník Pavel Barák, lístky prodávala Evička Vejšická a vše na fotoaparát reportážně zachytil Vláďa Babka. Na večeru se též objevil a atmosféru magického večera profesionálně nafotil umělecký fotograf Karel Kašák. Během přestávek kouzlil Vláďa Babka divákům u stolu a po skončení se do této zábavy zapojili i ostatní členové Motorletu. Tento mikrovečer opět potvrdil stabilní, výborný trend těchto kouzelnických večerů MKM Praha.
Zázemí Mikrovečera zajiš'tovali m.j. i Josef Vogl, Zdeněk Seemann a Pavel Barák
Zdeněk Mencl s našimi vílami, které se v průběhu mikrovečerů starají o naše žaludky již spoustu let.
Na Mikrovečer zavítal i dlouholetý člen Motorletu - vynikající kouzelník AMALKER - Josef Slanina
Zdeněk Seeman přihlíží, jak se na své vystoupení pečlivě připravuje ing. Jaroslav Mallat
Mikrovečer zahájil, moderoval, kouzlil, čaroval pro děti a prostě celý večer diváky bavil - Fanda Starý.
Jako první vystoupil Pavel Langer se svým programem ve kterém využívá původní klasické rekvizity a předvádí stará kouzla, která mají do dnešní doby svůj půvab a jsou velmi překvapivá. Pavel je zároveň jedním ze současných největších českých sberatelů kouzelnických rekvizit a starých hracích a vykládacích karet.
S mentálním programem vystoupil dlouholetý člen Motorletu ing. Jaroslav Mallat, který v tomto programu využívá i vlastní, nápadité předvedení kouzel.
Z výšky vše dokumentoval pro archiv Motorletu i další zájemce Pavel Barák. V případě zájmu o DVD z motorleťáckých mikrovečerů ( ale i z jiných velkých kouzelnických festivalů, či akcí) se na Pavla Baráka obraťte (mobil: 605 592 040 ) a on Vám jistě, po domluvě, za mírný poplatek DVD osobně předá, či zašle.
Příjemným a překvapivým zážitkem mikrovečera bylo vystoupení kouzelníka MERILDA-Pavla Maloše s BECHERSPIELEM.
Standardně dobrý výkon předvedl i provesionál, 81-letý MARVIN - Jaroslav Randáček, který si i přes svůj úctyhodný věk zachovává mladistvý elán a kouzla jsou mu opravdovým kořením života.
Na mikrovečeru se objevil a fotil profesionální fotograf Karel Kašák.
Kouzla se libila malým i velkým divákům.
Jako poslední vystoupil profesionál TOM GRYF a jeho výkon byl i tentokrát profesionální.
Na závěr parketového vystoupení poděkoval moderátor Fanda Starý nejen všem vystupujícím, ale i technickému zabezpečení, jako v tomto případě Zdeňkům - Seemannovi a Menclovi a
režiséru celého mikrovečera, předsedovi Magického klubu Motorlet - Josefu Voglovi.
A tak se loučili Tom Gryf a Dlouhán Franky.

Po oficiální části se kouzlilo u stolů s diváky ještě dlouho do noci. Hezký večer - hezká kouzla - příjemní diváci - co víc si přát!!

Slunečné dny budoucí přeje - Vláďa Babka
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama