Červen 2014

Falešní hráči ve Špindlerově Mlýně - Harmony club hotel 28.6.2014

30. června 2014 v 15:17 | vladababka |  Casino falešných hráčů
V sobotu 28.6.2014 vyjeli Falešní hráči do Krkonoš, kde večer vystupovali se svým nevšedním programem pro společnost cca 70 lidí. Luxusní Hotel Harmony Club byl cílem jejich vystoupení. Na cestu se vydali stylově v americkém Oldsmobilu, který falešné hráče dovezl až na místo konání. Společnost byla příjemná a večer se bavili nejen přítomní hosté, ale i protagonisté zábavy Jakub Kroulík v roli korzujícího kouzelníka a Vláďa Babka jako falešný hráč a mentalista. Doprovod a řidiče jim tentokráte dělala sličná Klárka, která se po celý večer starala i o vše potřebné.
Harmony club hotel ve Špindlerově Mlýně.
Falešný hráč - Vláďa Babka - začíná svůj program.
A po krátké době byl již jeho stůl po celý večer doslova v obležení diváků.
Zde Jakub Kroulík u jednoho ze stolů předvádí "vidění se zaslepenýma očima" viz přednáška pana Komisarova o zázračných dětech - viz reportáž na stránkám Falešných hráčů - viz paranormální výzva atd.
Jakub Kroulík v neprůhledných originálních brýlích, které používají zázračné děti pana Komisarova, při demonstraci "zázračného vidění".
Peníze-peníze a ještě jednou peníze, vše se kolem nich točí. Ale ten večer byla i sugesce, čtení myšlenek, lehká hypnoza a kouzla, která svět neviděl, resp. která Harmony club hotel a jeho hosté ještě neviděli.
Celý večer se dobře vydařil a tak zákonitě přišla, od šéfa Falešných hráčů, sladká odměna pro Klárku.
Nastal čas loučení a odjezdu zpět do Prahy. To jsme ještě nevěděli jaké dobrodružství nás čeká na zpáteční cestě.
Nejprve vše probíhalo v pohodě, šoférka výborná a Oldsmobil si lehce, v deštivé noci, pobrukoval a ukrajoval kilometry z cesty domů.
Falešný hráč Jakub se zabýval svým mobilem a konverzoval s Klárkou
Vláďa se ponořil do klidu a spokojeně si promítal průběh celého vydařeného večera.


A pak to přišlo!!!

Starý, dobrý, spolehlivý, americký Oldsmobil si zakašlal a přestal jet. Fajn, ale téměř o půlnoci? Tak jsme zavolali našeho "automobilového doktora" Leoše, který neváhal a přes "půl světa" vyrazil na pomoc.
Mezitím jsme to zkoušeli takhle!!
Nebo i takhle!!
Ale nakonec to bylo nejjistější takhle!!!
Automobilový doktor si navlékl gumové rukavice a nejdříve se snažil nabídnout své služby ohledně osobní prohlídky i nám, ale k tomu naštěstí nedošlo.
Samotná oprava trvala 7 minut!! Stačila vyměnit pouze baterie a bylo hotovo!!!
Zvítězili jsme. No pasarán! Těžkosti zažehnány. Moc děkujeme obětavému Leošovi a Falešní hráči si tak "zpestřili" svůj výlet do Špindlu. Kupodivu jsme vše brali s humorem, v pohodě a nakonec se doma všemu zasmáli. Alespoň máme zase o jednu historku z našich cest navíc.

Ať se Vám nepříjemnosti vyhýbají. A když nastanou, tak je zvládněte s nadhledem. To všem přeje do dnů budoucích - Vláďa Babka
Kouzlení na svatbě 21.6.2014

24. června 2014 v 13:22 | vladababka |  Akce
Sobota 21. června 2014 - první letní den - obec Kytlice v severních Čechách. Svatba - nevěsta Alenka + ženich Kamil. Svatební obřad venku na louce, jako vozidla bylo použito motocyklů - ženich přijel na Harley Davidson a nevěstu přivezli v sajdkáře Jawy. Družičky házely květiny a svatební kytici od nevěsty chytila neprovdaná slečna. Hostina a zábava byla vynikající. Část svatebčanů si na večer odskočilo zahrát divadlo, coby ochotníci, do místního skalního divadla - hrál se Slaměný klobouk a zbytek hostů se bavil při muzice a zábavě vlastní. Nechyběla ani vtipná tombola ve které se mohla vyhrát např. sada letních i zimních kol (čtyři plechovky coca coly) piknik pro dva ( dvě tuby sladkého mléka piknik) a hlavní cenou bylo stažení z nožky a následné ponechání podvazku od nevěsty. Nazmar nepřišly ani přítomné děti pro které odpoledne kouzlil kouzelník. Kouzla pokračovala i mezi dospělými do pozdních nočních hodin. Alence a Kamilovi děkujeme za pozvání a přejeme štastné manželství.Bylo to moc fajn!!!
Děti čekají na nevěstu a ženicha
Ženich Kamil již jede.
Přivážejí nevěstu Alenku.
Krásná "panna" nevěsta se zdraví s kamarády.
Až budu velká, taky budu nevěsta.To ukazuje naše Anička!!!
Cesta k oltáři. Nevěsta s babičkou a družičkami.
Svatební obřad v přírodě. To bylo velmi hezké.
První manželské políbení.
Děti obsadily vozidlo nevěsty.
Příprava na hromadnou svatební fotografii.

Na většinu z těchto svatebčanů ještě svatba čeká!!
Kamil a Alenka již jako manželé.
Došlo i na kouzlení pro děti.
Malá kouzelnice.
Pan kouzelník rozveselil i smutnou Šmoulinku.
A na kouzelníka přišli nejen děti!!
V jednom okamžiku byli na place kouzelníci dva!!
Malí diváci jsou vděční diváci.
Nechybělo ani cestování králíků z klobouku.
S úsměvem a přáním ať si vsadíte vždy na tu správnou kartu se s Vámi loučí - Vláďa BabkaKIM Klub v americkém stylu ve Sweet 60´s dne 18.6.2014

19. června 2014 v 12:57 | vladababka |  Akce


Ve středu 18.června 2014 členové KIM Klubu Praha ovládli americkou retro restauraci ve stylu 60-tých let Sweet 60´s. A že to tito pánové a jedna dáma opravdu umí rozjet se přesvědčili všichni přítomní návštěvníci. Tam kde "Kimáci" kouzlí je opravdu nutná rezervace, protože s postupem času restaurace praskala ve švech a lidé se výborně bavili. Kouzlili zde Ondra Pšenička, Tomáš Kotlík, MAGOK - Tomáš Juřík, Ray Salman - Pan Kravata, Martin Boháč - Magic Kellman, Michal Sedláček, Damián, Richard Nedvěd, Sličná Betty, Honza Krejsa-BIN, Janek a vše dokumentoval Jirka Marek. Zábava celý večer výborná, jídlo skvělé a ještě si člověk odnesl nevšední zážitky. Tento kouzelný večer jsem navštívil s Jožkou Benkem a odnesli jsme si mimo jiné i nezapomenutelný zážitek z předvedení opravdu "Karetního svatého grálu" v neopakovatelném podání Ondry Pšeničky. Efekt-velmi stručně - karetní balíček je pevně uzavřen v karetním lisu staženém pevně šrouby na kterém jsou našroubovány matky.Ten po celou dobu produkce leží před divákem, který se zvolí náhodné číslo - já si zvolil 24. Poté si z jiného balíčku, který si předtím sám prohlédne a zamíchá, vytáhne libovolnou kartu - já si vytáhl náhodně 2 srdcovou. Výsledek - divák si sám rozšroubuje karetní balíček upevněný v lisu. Odpočítá z averzové strany karty (vidí každou jinou kartu) a na 24 místě se nachází jeho zvolená karta tj. 2 srdcová. Je to velmi stručný popis tohoto zázraku, ze kterého jsme byli s Jožkou nadšeni. Celý večer se velmi vydařil. Děkuji všem vystupujícím za hezké zážitky a budu se těšit na další. Děkuji Vláďa Babka
Sweet 60´s americký restaurant
Zleva - Magog-Tomáš Juřík, Martin Boháč - Magic Kellman, Ray Salman-Pan Kravata a Michal Sedláček se posilňují a očekávají první hosty.
Hosté se začínají scházet.
Magok - Tomáš Juřík kouzlí u našeho stolku.
Magic Kellman a Michal Sedláček u stolů přítomných hostů. Právě odsud se ozýval častý potlesk.
Ray Salman právě kouzlí úsměvy na tvářích diváků.
Nyní v "akci" Ondra Pšenička.
Přítomné dámy Ondru nevěřícně pozorují.
Michal Sedláček udivuje hosty. Od tohoto stolu byly slyšet výkřiky nadšení a častý potlesk. Jen škoda, že se Michal, za celý večer nedostal i k nám.
Jídlo bylo výborné a já jsem dal před hamburgery přednost mexické pochoutce s jalapeňos.
Z iluzionisty na fotografa se přeměnil tento večer Jirka Marek.
Že se dají skloubit kouzla s výborným jídlem byl tento večer dokladem. V popředí Magic Kellman, v pozadí kouzlí Tomáš Kotlík.
Ray Salman - Pan Kravata při modelování balónků.
Tomáš Kotlík při svých kouzlech.
Ondra Pšenička nám ukazuje svůj "Karetní svatý grál" - sen všech kouzelníků.
Nyní se blíží velké finále - na 24. místě je 2 srdcová s citátem "Vypij svůj šálek do dna, aby jsi měl důvod jej opět naplnit".
Ondro, nádhera, děkuji Tě za nevšední zážitek!!!!
Kouzlí Damian
A ještě jednou Damian, tentokrát u našeho stolu kouzlí se třemi čínskými mincemi a stuhou alá Joshua Jay.
Magic Kellman a kouzelnice Betty.
Kouzelnický stůl - Honza Krejsa -BIN, Janek a Ray Salman ve společnosti sympatických dam.
Kouzlí Richard Nedvěd.
Debata dvou kouzelníků Martin a Jožka.
A ještě Ondra s Jožkou s Ondrovým kloboučkem.
A najednou jsme museli domů. Večer byl opravdu ve stylu Sweet 60´s.
Takovou "amerikou" jsme domů sice nejeli, ale odcházeli jsme s výbornými pocity a ještě jednou děkuji všem členům KIM klubu za příjemný večer plný kouzelné atmosféry.

Příjemné dny, které Vás čekají přeje Všem - Vláďa Babka

Aleš Hrdlička - oslava titulu Mistra ČR v moderní magii

12. června 2014 v 17:02 | vladababka |  Magický klub Motorlet
Mistr republiky v jevištní moderní magii v roce 2014 - Aleš Hrdlička.


Ve středu 11. června 2014 uspořádal Aleš Hrdlička se svojí rodinou a přítelkyní Zuzkou oslavu titulu Mistra republiky v moderní magii. Oslavu uspořádal pro členy Divadla kouzel Praha a Magického klubu Motorlet, jejíchž obou klubů je členem. Toto příjemné setkání se uskutečnilo v starodávné klasické Botovně jeho tatínka Tomáše Hrdličky. Na přípravě lahodného pohoštění se podílela Alešova maminka Radka a jeho přítelkyně Zuzka. Pomáhal i bratr Mikuláš. Prostě dělá celá rodina. Přítomní členové z DKP i MKM se dmuli pýchou, že právě jejich člen získal na letošním Mistrovství ČR ten titul nejvyšší. A jistě po zásluze. Z rukou předsedy Divadla kouzel Praha Marvina - Jaroslava Randáčka převzal upomínkovou skleněnou plaketu a slova uznání a pýchy pronesl předseda Magického klubu Motorlet Josef Vogl. Z Aleše, který propadl kouzlům již od malička a měl velkou podporu v celé své rodině, vyrostl výborný kouzelník. Titulem Mistra republiky se nepyšní pouze on sám, ale je odměnou i pro celou jeho rodinu a blízké, kteří na tom jistě, a o tom nepochybuji, mají velkou zásluhu. Takže již po několikáté Aleši - blahopřeji. No a jako obvykle zde je pár fotografií ze včerejší, velmi příjemné oslavy.
Hrdličkova Botovna 11.6.2014 v 18,00 hodin se již těší na hosty.
První hosté jsou již tady - pan domácí obuvník-švec - Tomáš Hrdlička, předseda MKM - Pepa Vogl, magický komik Franta Dlouhán Starý, sedící kouzelnický inovátor Jožka Benko a další sedící-předseda DKP Marvin-Jaroslav Randáček.
Mezitím v provizorní kuchynce připravuje laskominy sympatická Alešova maminka Radka.
Nevím na co se to v ševcovské dílně používá, ale hezky to vypadá a je to zajímavé.
Do obsluhy se zapojila i slečna Zuzka.
František váhá, co si má z těch dobrot vybrat.
Přišel Martin Staněk - Bill Hejli z DKP
Přišli popřát i Jirka a Ondra Polednových.
Že by Martinovi nechutnalo? To né, on už má svoje oblíbené jedno pivečko!!
Zato Pepovi Voglovi chutnalo jistě!! A to je dobře. Od toho tam to jídlo a pití bylo!!

Co že to ten Jožka zase vymyslel? Asi nějaké nové kouzlo.
A již je tady Mistr. Právě ukončil jízdy v autoškole a spěchal na oslavu.
Aleš se vítá s Jožkou Benkem
Aleš a Martin
S Marvinem.
Příjemná parta tihle kouzelníci.
Na oslavu přišel i dědeček Zuzky. Takže zde je jedno foto - Dědek a Babka
Za Divadlo kouzel Praha popřál Alešovi k jeho úspěhu Jarda Randáček
a následně mu předal dar DKP.
Ocenění pro Aleše Hrdličku od Divadla kouzel Praha.
Za Magický klub Motorlet promluvil Josef Vogl a potěšil Aleše slovy uznání a úcty k jeho dosavadním výkonům.
František Starý je připraven s kytarou a harmonikou a vzápětí začala oslavná píseň.
Radka a Tomáš Hrdličkovi jsou na svého syna právem hrdi.
Alešova vítězná trofej.
Mistr a Kamarád
Mistr a Předseda
Mistr a Inventor
Mistr a Martin. M+M
Mistr a Dědeček(Zuzky)
Mistr a Maminka M+M
Mistr a Babka.

No, co Vám budu povídat, oslava to byla pěkná, dlouho se hodovalo, zpívalo a povídalo, ale to já jsem již nezažil, neboť jsem se omluvil a pospíchal na další akci, kde jsem měl povinnost. AIe i z té chvíle, co jsem v Botovně byl, jsem měl velmi hezký pocit a nálada byla opravdu příjemná.

Aleši drž se, přidej ještě nějaký další titul a nebo, alespoň zůstaň takový jakého Tě známe nyní.
V tom je totiž Tvé největší kouzlo.
Děkuji za pozvání!!

Klidné a bezstarostné předletní dny přeje - Vláďa Babka