KIM Klub v americkém stylu ve Sweet 60´s dne 18.6.2014

19. června 2014 v 12:57 | vladababka |  Akce


Ve středu 18.června 2014 členové KIM Klubu Praha ovládli americkou retro restauraci ve stylu 60-tých let Sweet 60´s. A že to tito pánové a jedna dáma opravdu umí rozjet se přesvědčili všichni přítomní návštěvníci. Tam kde "Kimáci" kouzlí je opravdu nutná rezervace, protože s postupem času restaurace praskala ve švech a lidé se výborně bavili. Kouzlili zde Ondra Pšenička, Tomáš Kotlík, MAGOK - Tomáš Juřík, Ray Salman - Pan Kravata, Martin Boháč - Magic Kellman, Michal Sedláček, Damián, Richard Nedvěd, Sličná Betty, Honza Krejsa-BIN, Janek a vše dokumentoval Jirka Marek. Zábava celý večer výborná, jídlo skvělé a ještě si člověk odnesl nevšední zážitky. Tento kouzelný večer jsem navštívil s Jožkou Benkem a odnesli jsme si mimo jiné i nezapomenutelný zážitek z předvedení opravdu "Karetního svatého grálu" v neopakovatelném podání Ondry Pšeničky. Efekt-velmi stručně - karetní balíček je pevně uzavřen v karetním lisu staženém pevně šrouby na kterém jsou našroubovány matky.Ten po celou dobu produkce leží před divákem, který se zvolí náhodné číslo - já si zvolil 24. Poté si z jiného balíčku, který si předtím sám prohlédne a zamíchá, vytáhne libovolnou kartu - já si vytáhl náhodně 2 srdcovou. Výsledek - divák si sám rozšroubuje karetní balíček upevněný v lisu. Odpočítá z averzové strany karty (vidí každou jinou kartu) a na 24 místě se nachází jeho zvolená karta tj. 2 srdcová. Je to velmi stručný popis tohoto zázraku, ze kterého jsme byli s Jožkou nadšeni. Celý večer se velmi vydařil. Děkuji všem vystupujícím za hezké zážitky a budu se těšit na další. Děkuji Vláďa Babka
Sweet 60´s americký restaurant
Zleva - Magog-Tomáš Juřík, Martin Boháč - Magic Kellman, Ray Salman-Pan Kravata a Michal Sedláček se posilňují a očekávají první hosty.
Hosté se začínají scházet.
Magok - Tomáš Juřík kouzlí u našeho stolku.
Magic Kellman a Michal Sedláček u stolů přítomných hostů. Právě odsud se ozýval častý potlesk.
Ray Salman právě kouzlí úsměvy na tvářích diváků.
Nyní v "akci" Ondra Pšenička.
Přítomné dámy Ondru nevěřícně pozorují.
Michal Sedláček udivuje hosty. Od tohoto stolu byly slyšet výkřiky nadšení a častý potlesk. Jen škoda, že se Michal, za celý večer nedostal i k nám.
Jídlo bylo výborné a já jsem dal před hamburgery přednost mexické pochoutce s jalapeňos.
Z iluzionisty na fotografa se přeměnil tento večer Jirka Marek.
Že se dají skloubit kouzla s výborným jídlem byl tento večer dokladem. V popředí Magic Kellman, v pozadí kouzlí Tomáš Kotlík.
Ray Salman - Pan Kravata při modelování balónků.
Tomáš Kotlík při svých kouzlech.
Ondra Pšenička nám ukazuje svůj "Karetní svatý grál" - sen všech kouzelníků.
Nyní se blíží velké finále - na 24. místě je 2 srdcová s citátem "Vypij svůj šálek do dna, aby jsi měl důvod jej opět naplnit".
Ondro, nádhera, děkuji Tě za nevšední zážitek!!!!
Kouzlí Damian
A ještě jednou Damian, tentokrát u našeho stolu kouzlí se třemi čínskými mincemi a stuhou alá Joshua Jay.
Magic Kellman a kouzelnice Betty.
Kouzelnický stůl - Honza Krejsa -BIN, Janek a Ray Salman ve společnosti sympatických dam.
Kouzlí Richard Nedvěd.
Debata dvou kouzelníků Martin a Jožka.
A ještě Ondra s Jožkou s Ondrovým kloboučkem.
A najednou jsme museli domů. Večer byl opravdu ve stylu Sweet 60´s.
Takovou "amerikou" jsme domů sice nejeli, ale odcházeli jsme s výbornými pocity a ještě jednou děkuji všem členům KIM klubu za příjemný večer plný kouzelné atmosféry.

Příjemné dny, které Vás čekají přeje Všem - Vláďa Babka
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama