Mikrovečer MKM 24.4.2015

28. dubna 2015 v 15:32 | vladababka |  Magický klub Motorlet
V pátek 24. dubna 2015 od 19,30 hodin se konal poslední jarní mikrovečer Magického klubu Motorlet Praha. Celým večerem provázel a jeho první třetinu kouzly vyplnil František Starý, V druhé části zakouzlili ing. Jaroslav Mallat a profesionální kouzelník a karetní odborník Pavel Langer. V poslední třetí části vystoupili Ján Mazáč z Karlových Varů a další kmenový člen Motorletu Vláďa Babka. Režii celého pořadu měl předseda MKM Pepa Vogl, administrativní část zajišťoval Zdeněk Seemann, technika - Jirkové Prek a Cvrček, foto Prek junior, a vše dokumentoval Pavel Barák. Návštěva hojná, potlesk častý, konzumace přijatelná, zábava-výborná!!
Mikrovečer zahájil a celou první třetinu kouzlil - František Starý
Při jeho kouzlech se bavily děti
i dospěláci.
Proto nemohla chybět i Frantova oblíbená průhledná gilotina
Druhou část zahájil mentalista Jaroslav Mallat
Kouzlo se zámkem a 6 klíči. Jen jeden však je ten správný!!
Profesionální kouzelník Pavel Langer
Kouzla na počkání-kouzla všeho druhu!!
Poslední třetinu zahájil Mistr České republiky v mikromagii - Ján Mazáč
Tomuto chlapci Honza po celý večer říkal slečno. No, ale divíte se mu?
Následoval mincovní koncert z rukou Jána Mazáče.
Celý mikrovečer svým výstupem zakončil Vláďa Babka. Zde předvádí neznámou verzi karetního Monte - Monte naruby.
Příběh o dvou nerudných myslivcích, o jejich krásných manželkách a o tom jak nakonec dopadli, pobavil všechny přítomné. Toto krásné společenské kouzlo mám od svého ( dnes již bohužel zesnulého) přítele "Veselého Jirky" Krejčího.
Mentálka, která pobaví - Prázdná obálka. Jedno z kouzel, které jsem předváděl na svém semináři letos v březnu na Velké ceně Divadla kouzel Pavla Kožíška.
Staré klasické kouzlo známé pod názvem "Francouzská pošta", aneb zmizeni a objevení hodinek. Zde v trochu jiném předvedení.
Hodinky, půjčené od pána, zmizí z ruky sličné divačky a následně se objeví v poslední, nejmenší šesté skřínce, kterou si pán sám otevře.
Závěrečná děkovačka všech vystupujících dnešního mikrovečera MKM - zleva - Vláďa Babka, Ján Mazáč, Pavel Langer, Jaroslav Mallat a František Starý.

Přijďte se někdy podívat i Vy. O termínu dalšího Mikrovečera budete informováni na stránkách Českého magického svazu, stránkách MKM a i zde, na mém blogu.

Klidné dny budoucí Vám přeje - Vláďa Babka
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama