Prosinec 2015

PF 2016 Falešní hráči

21. prosince 2015 v 13:28 | vladababka |  Akce
Krásné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2016
přejí Falešní hráči - Vláďa Babka a Jakub Kroulík

Prosinec 2015

21. prosince 2015 v 13:11 | vladababka |  Akce
Prosinec 2015 - tak jako všechny prosince každý rok, patří i ten letošní, pro nás kouzelníky, mezi jedny z nejvytíženějších měsíců v roce. Firemní večírky jsou v plném proudu, do toho představení magických klubů, oslavy narozenin atd. Prostě se člověk nezastaví a tak podle toho také není čas na blog. Přesto si neodpustím nepřipomenout krásnou akci konanou v Obecním domě v Praze - koncert ke stému výročí narození Franka Sinatry- Sinatrology. Tuto akci spolupořádal náš velký kamarád, zpěvák Honza Smigmátor a bylo pro nás tedy ctí se předvést na pokoncertní VIP párty v americkém baru Obecního domu. Párty se zúčastnilo cca 200 lidí a vše zde bylo perfektní. A i to, že jsme jako Falešní hráči končili o půl třetí ráno svědčí o úspěšnosti této akce.

No a takto na Sinatrology bylo zváno:
Dnes večer 12. prosince, v den Frankových narozenin, se budeme bavit v sinatrovském stylu až do rána. Americký bar Obecní dům ovládne po skončení galakoncertu atmosféra nočních podniků New Yorku nebo slavných casin Las Vegas. Whisky poteče proudem, ruleta se bude roztáčet, všudypřítomná vůně doutníků, hříšný jazz a přítomnost Falešných hráčů vás přenesou do časů, kdy si Frank ve společnosti svých kumpánů a krásných žen užíval života na plné obrátky. Americký bar se v noci z dvanáctého na ...třináctého prosince stane místem nových přátelství, setkání s kamarády a hudebními hvězdami show Sinatrology, zkrátka všech, kteří si umí užívat života a po vzoru Franka Sinatry budou tančit, pít, zpívat, bavit se a slavit až do svítání.
Setkáte se tu s Jan Smigmator, Tom Gaebel, Pavel Šporcl, Arthur Manuntag, Jíří Stivín, Tereza Černochová, Felix Slováček Jr., Ludmila Stefanikova, Martina & Kristina Barta, Markéta Smejkalová, Felix Slováček, Vlada Babka, Pavel Dolejška, Jakub Kroulik

Na Sinatrology jsem si nemohl nechat ujít společné foto s hudební žijící legendou Jiřím Stivínem.Jinak se pan Stivín velmi pochvalně vyjadřoval o "umění" falešných hráčů v jejichž společnosti strávil nemalou dobu. Děkujeme.
Jinak velký dík patří i těmto dvěma sličným a milým servírkám francouzské restaurace Obecního domu, které se o mne po celý večer a noc perfektně staraly. To se to potom "pracuje".

No, prosinec ještě nekončí a práce je stále dost.

Pokud možno klidné dny do konce roku přeje Vláďa Babka

103 minut s kouzelníky z KIM clubu - 7.12.2015

8. prosince 2015 v 14:03 | vladababka |  Akce

Besídka pro dospělé v Karlínském Spektru, v pondělí 7.12.2015 od 20.00 hodin, byla super ukázkou 103 minut trvající moderní magicko-iluzionistické zábavy, které pro zúčastněné diváky předvedli členové KIM clubu Praha. Po Mikulášském kouzlení pro děti od 18,00 hodin, "Kimáci" potěšili i dospělé publikum. Začátek, přesně ve 20.00 hodin, odmával předseda Jaroslav Kunc a konec stanovil na 21,43 hodin. 103 minut zábavy bylo perfektních a i tentokrát vystupující své přiznivce, i náhodné diváky, nezklamali a udrželi svoji vysokou laťku v předvádění moderní magie. Za sebe i za, myslím, všechny přítomné jim za to patří poděkování. Děkuji - Vláďa Babka

Před zahájením diváky naladil vánočními písničkami Ondra Pšenička
Besídku pro dospělé zahájil dlouholetý předseda KIM clubu pan Jaroslav Kunc. Poté zapnul stopky a upozornil, že konec je plánován ve 21,43 hodin.
Jako první se svým provazovým číslem vystoupil Honza Komberec, který měl opět štěstí na sympatickou asistující divačku.
Se zhmotněním karty z neviditelného balíčku všechny překvapil a vzápětí potěšil Adam Kozel.
Nejen "svoji" paní učitelku z mateřské školky a jejího partnera, uváděl do úžasu "BIN"-Honza Krejsa.
Příjemné vystoupení Ružového Panthera - Adély Svobodové bylo hezkým kouzelnickým zážitkem pro všechny diváky ve Spektru.
"Hodný kouzelník" Ondra Šíbl při svém vystoupení, kde předváděl paranormální schopnosti své ruky, získané pobytem u tibetských mnichů. Při jeho vystoupení měla nezastupitelnou úlohu i vybraná divačka. Kdo viděl, ví! Byla super!
Pro mne jedno z nejlepších vystoupení tohoto večera - Damian. Foto z jeho seance s molitanovými míčky s divačkou. Celé jeho vystoupení mělo nápad, švih, eleganci,komiku, překvapení a svojí anglickou češtinou je Damian originální. Moc hezké - znovu tleskám a děkuji!!
S iluzí se představil Jirka Marek.
Posledním vystupujícím byl Ondra Pšenička, který ve svém vystoupení ukázal i čísla ze svého profesionálního programu "52 Lovers". Diváci se příjemně bavili, ostatně tak, jako i při všech Ondrových etudách.
Poté předseda KIM clubu Praha zastavil stopky a display ukazoval avizovaný čas konce představení t.j. 21,43 hodin. Byli přesní!! I to se cení!!

Za hezký a příjemný večer v předvánočním shonu, všem z KIM clubu děkuji - Vláďa Babka

Klidné dny před Vámi všem přeje - Vláďa Babka