Duben letí jak splašený kůň

20. dubna 2016 v 16:23 | vladababka |  Akce

A již zase máme 20. dubna 2016. Březen byl nabitý akcemi, ale i duben letí jak splašený kůň. Je na vše málo času a na psaní blogu téměř nezbývá. To je vlastně i omluva, že zde již dlouho nic nebylo. Tak popořadě. V neděli 3. dubna vystoupení s Falešnými hráči v pražském Rock Café v Redutě, kde jsme se sešli v 17,00 hodin a domů jsem se dostal v pondělí v 00,30 hodin. Lidé v Rock Café byli výborní a i my jsme se též bavili super. Hned v pondělí 4. dubna 2016 bylo vystoupení v Magickém klubu Praha, kam si předseda tohoto klubu Igor Kasalický pozval na oslavu svých 50-tých narozenin kouzelníky z Prahy, Liberce, Karlových Varů atd. Příjemný večer. Ve čtvrtek 7.4.2016 vystoupení s Falešnými hráči a Honzou Smigmátorem v luxusním hotelu Jalta na Václavském náměstí. I zde byla společnost velmi vstřícná a naše kouzla se jim velmi líbila - viz reference níže. Po skončení jsem se před půlnocí bohužel dozvěděl smutnou zprávu, že zemřel náš kouzelnický kamarád Peter "Sluníčko" Petráš. Nechť je mu kouzelnické nebe lehké. V pátek 8. 4. 2016 jsem se zúčastnil kouzelnické show Radka Bakaláře nazvané "Revolution of Magic" v pražském divadle Na Prádle. No a v sobotu ráno jsem v 05,30 hodin odjížděl do Přerova, kde se od 9 hodin konala Magická posilovna. V neděli 10.4.2016 jsem strávil s Jožkou Benkem v Praze při přípravě semináře na Slovensku. Ve dnech 13. a 15. 4. 2016 jsem na přání dcery Petra Petráše pomáhal s vyřizováním kouzelnické pozůstalosti v jeho bytě. Společně se mnou zde byl i kolega z MKM Pavel Barák. Všechna kouzla a rekvizity je potřeba sepsat, ohodnotit a poté prostřednictvím burzy prodat a výtěžek věnovat rodině Petra. Kdo to někdy zažil, ten ví co je to za práci. V pátek 15.4.2016 jsem večer kouzlil na pravidelném mikrovečeru Magického klubu Motorlet, který jsme věnovali Petru Petrášovi. Ten večer se šešlo tolik diváků, co za 16 let mikrovečerů, na kterých vystupuji, jsem ještě nezažil. Ohlasy jsou velmi potěšující. V pátek v noci, po mikru, jsem ještě odjížděl do západních Čech, kde jsem měl další víkendové povinnosti. Včera v úterý 19.4.2016 jsem na pravidelné schůzce v Motorletu, společně s kolegy kouzelníky oceňoval rekvizity od Petra Petráše. Do toho všeho průběžně připravuji kouzelnický seminář na Iluzia Magica do Popradu, který se bude konat v sobotu 23.4.2016. Již se těším. No a potom uvidíme, ale že bych neměl co dělat, strach nemám. Teď ten duben trochu v obraze.
Falešní hráči vystupovali v neděli 3. dubna 2016 v Rock Café na Národní třídě.
Hráči - peníze - zábava v Rock Café
Mentalista Jakub Kroulík při ukázce "Kvantového vidění" v naprosto 100% zaslepených brýlích.
Oslava 50. narozenin v Magickém klubu Praha
Členové MKP - Karel Hybš, Josef Kaiser a oslavenec v kravatě Igor Kasalický
Kouzelničtí přátelé jako dárky přivezli svá kouzla pro oslavence i všechny přítomné. Zde přeje hodně štěstí Bohuslav Šmejda z Klubu kouzel Liberec.
Ján Mazáč z Karlových Varů
Pavel Langer z pražského Magického klubu Motorlet
Vláďa Babka s manželi Rajdlovými z Liberce
Přemek Rajdl z Klubu kouzel Liberec.
Ve čtvrtrek 7.4.2016 vystoupení Falešných hráčů v pražském luxusním hotelu Jalta společně s Honzou Smigmátorem.

Zde je recenze na naše vystoupení:
"Falešné hráče jsme se rozhodli oslovit a pozvat na večírek, který pořádáme pro naše korporátní klienty.

Falešní hráči spolu se zpěvákem a moderátorem večera Janem Smigmátorem dokázali nenuceně a přitom velmi intenzivně zabavit všech téměř 200 hostů a aktivně je zatáhnout do hry - předváděli své triky a kouzla a Jan Smigmator skvěle zpíval a pohotově a vtipně moderoval. Večírek se díky pánům povedl na výbornou!

Hosté byli doslova očarovaní schopnostmi Falešných hráčů a toužili se dozvědět, jak to jen dělají, jak je možné, že vidí přes neprůhledné brýle, vyhrají ve skořápkách, podvádí s kartami a navlečou zatavený kroužek na zapnutý řetízek. Téměř nadpřirozené schopnosti mentalisty Jakuba Kroulíka i talent dalších dvou falešných hráčů Vládi Babky a Pavla Dolejšky si zaslouží obdiv.

Všichni pánové jsou milí, vtipní, pohotoví a umí výborně zabavit i větší skupinu hostů najednou. Nejsou to ale klasičtí kouzelníci, nechtějí vás jen ohromit nějakou jednoduchou optickou iluzí. Zkrátka - jsou to profíci a jsou skvělí!

Jestli plánujete večírek a chcete, aby to byl nezapomenutelný večer, o kterém se bude dlouho mluvit, tak už víte, jaký program zvolit!

Ještě jednou děkujeme všem pánům za skvělou zábavu!"


Kristina Maixnerová, PR & Marketing Manager
Jalta Boutique Hotel

Po skončení akce v Jaltě mě v autě čekala smutná zpráva:
S hlbokým a veľkým smútkom v srdci, vám všetkým, ktorí ste môjho milovaného tatuška Peter Petráš poznali a mali radi, dávam vedieť, že svoj statočný boj o nové srdiečko dnes podvečer pri transplantácií žiaľ prehral Venujte mu prosím tichú spomienku a motlitbu .... zaslúži si to! Tatuško ĽÚBIM ŤA! Posielam ti tam hore obrovskú pusu a drž sa tam! Chýbaš už teraz!
Neočekávaná zpráva mě zasáhla o to více,že jsem od Petra dostal den předtím 6.4.2016 v noci optimistickou a potěšující sms.:
Ahoj Vládíčku, hrozně moc se Ti i klukům v klubu omlouvám, ale dnes večer v půl 8 mne erzeta hodila do ikemu a ráno v 7, bych měl jít na sál. Budou-li se vyvíjet okolnosti tak, jak tady doktoři předpokládají, měl bych dostat nové srdíčko. Takže do 15.4. to rozhodně nestihnu, takže to mikro rozhodně nestíhám, což je mi docela líto, protože jsem se na ně připravoval a hlavně jsem se těšil na potlesk, ale musím to odložit. Vládíčku vyřiď Zdendovi, že jsem mu zkomplikoval mikro, mrzí mne to. Probudím-li se a bude vše OK, tak nějaké další určitě udělám.Vládíčku, myslete na mne a držte mi palce zítra v 7, i toho 15-tého. Děkuji a že kluky pozdravuji, ahojky....jo a kdyby se cokoliv nepovedlo, věz, že jsem byl rád, že jsem Tě měl možnost poznat a dokonce pokládat za KAMARÁDA (moc s tím velikým "K" jich nemám.)Tak ahoky a ješte jednou pozdravuji Pp.

Co více dodat. Nic.

V pátek 8.4.2016 jsem s Jožkou Benkem navštívíl vystoupení našeho kamaráda Radka Bakaláře v pražském divadle Na Prádle.
Po skončení jeho show nemohla chybět společná fotografie s Radkem na památku.
Sobota 9.4.2016 dopoledne Přerov-Magická posilovna a setkání m.j. s Mistry republiky v moderní magii - půvabnou Ivetkou Žvakovou a decentním Mgr. Petrem Kravčíkem.
Pátek 15.4.2016 - Mikrovečer Magického klubu Motorlet
Večer byl věnován jako vzpomínka na Petera Petráše a Petr měl opravdu nabito. Sál byl plný.
Pozvánka na sobotu 24.4.2016 do slovenského Popradu, kde mám s Jožkou Benkem svůj kouzelnický seminář.

A 20 dní v dubnu je za mnou. Život opravdu letí jak splašený kůň a v dubnu obzvláště.

Aby jste každý z Vás měl svého koně, Vám všem přeje - Vláďa Babka

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama